BIOCELL® Silicium Booster: bioaktiivne räni. Juustele, nahale, küüntele.

Kõik tooted

BIOCELL® Silicium Booster: bioaktiivne räni. Juustele, nahale, küüntele.

Toote kirjeldus

Nahale, juustele, küüntele. Sinu kirka naha ja tervete juuste põhjus. Bioloogiliselt aktiivset räni, nimelt vedela stabiliseeritud ortoränihappe kujul, omastab organism eriti hästi ja kiiresti. See "ilu mikroelement" ergutab esimest tüüpi kollageeni ja elastiini sünteesi, säilitab niiskust, vastutab hapniku transportimise eest organismis ning soodustab sellega naha uuenemist, elastsust ja kirkust. Juuste ja küünte kasv, läige ja tugevus sõltuvad räni kogusest kehas. Rikastatud ekstraktiga, mis on rikas bioaktiivsete ainete (fütosteroolid, flavonoidid, happed, mineraalid ja vitamiinid) poolest, aitab toita nahka ja juukseid seestpool, Ja veel – see ränivorm pole mitte ainult kasulik, vaid seda on mõnus ka juua tänu selle neutraalsele maitsele. Oled täiuslik. BIOCELL hoiab Sind sellisena.

• Räni nimetatakse ka nooruse mikroelemendiks, sest sellel on vananemist aeglustavad protsessid. Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Räni omaduste ja mõjude välja selgitamiseks on tehtud mitmeid uuringuid. Saadud tulemustest selgus, et organismi vananemine on seotud ränitaseme olulise langusega. Veelgi enam, selgus, et ränipuuduse korral organismis on ainevahetuse tasakaal tugevalt kahjustatud, sest ilma ränita on enam kui 70 muu elemendi omastamine võimatu!
• Räni stimuleerib kollageeni tootmist kehas ja mõjutab seega trimmis ja elastse naha uuenemist.
• Räni eemaldab kehast suurepäraselt kogunenud toksiinid ja raskmetallid, seetõttu soovitatakse seda sageli erinevate toksiinidest puhastavate programmide ajal tõhusa abimehena, mis on võimeline rakke sügavuti puhastama.
• Räni omastamist takistavad: vanus (imendumisvõime langeb alates 25. eluaastast), töödeldud toit (selles räni praktiliselt polegi), parasiidid, maohäired – eriti maohappesus. Seetõttu on kasulik oma toiduvalikut täiendada bioloogiliselt aktiivse räni vormiga.

Koostis:

 

15 ml

45 ml

Räni

13 mg

39 mg

Kõrvenõgese lehtede
vedelekstrakt

1,125 mg

3,375 mg


300 ml
 

Omadused

    • Juustele, nahale, küüntele
    • Stimuleerib kollageeni tootmist
    • Elastsele nahale
    • Lopsakatele juustele
    • Tugevatele küüntele

Kasutamine

Täiskasvanutel soovitatakse juua 15 ml päevas hommikul, enne sööki.

Suure ränipuuduse korral organismis soovitatakse esimene nädal juua 45 ml, hiljem 15 ml päevas, hommikul, enne sööki.

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.