BIOCELL® Hair Shots: suukaudne keratiin vitamiinide ja mineraalidega. Sinu juuste tervise jaoks.

Kõik tooted

Toote kirjeldus

Juuste tugevuse, lopsakuse ja sära jaoks. Üks  pudelikeses peituv „shot“ sisaldab kõike, mida Sinu juuksed ihaldavad: -Optimaalne annus bioloogiliselt aktiivset hüdrolüüsitud keratiini aitab taastada juuste struktuuri, tugevust ja sära. -Kaitse vabade radikaalide eest on SODi eesmärk. SOD (superoksiidi dismutaas) on uue põlvkonna looduslik biogeenne antioksüdeeriv ensüüm, mis kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude ja juuksestruktuuri vananemise eest. -Juuste lopsakuse tagamine on hüdrolüüsitud keratiiniga kooskõlastatud vitamiinide ja mineraalide ülesanne. Juuste jaoks on eriti olulised biotiin, pantoteenhape, seleen, vask.  -Ja veel – BIOCELL Hair Shots – on väärtuslik, mugav ja meeldiv viis hoolitseda oma juuste ilu eest iga päev. Oled täiuslik. BIOCELL hoiab Sind sellisena.

• Bioloogiliselt aktiivse hüdrolüüsitud keratiini optimaalne annus taastab valgupuuduse juuksefolliikulites ning stimuleerib rakkude jagunemist ja juuste kasvu. Tervelt 97% inimese juuksestruktuurist koosneb keratiinist, seega sõltub juuste kasv ja välimus kriitiliselt selle kogusest organismis.
• Hüdrolüüsitud keratiini molekulid on võimelised tungima juuksekarva sisemusse, täitma ka kõige väiksemad kahjustatud kohad, siluma juuste pinda, taastama juuste loomuliku kaitsekihi, täiendades seestpoolt kaotatud valgud, nii et juuksed saavad tagasi läike, kohevuse, sileduse, muutuvad tugevamaks ja tervemaks.
• Looduslik biogeenne uue põlvkonna antioksüdant ensüüm SOD (superoksiidi dismutaas) täidab organismis olulist funktsiooni – võitleb vabade radikaalidega. SODi antioksüdeerivad omadused on isegi 3500 korda tugevamad kui C-vitamiinil! Vanusega (tavaliselt pärast neljakümnendat eluaastat) hakkab SOD-i hulk inimorganismis oluliselt vähenema, tekib oksüdatiivne stress. Nii saab hoo sisse inimorganismi vananemine.
• Biotiin, tsink, vask ja B-rühma vitamiinid aitavad säilitada normaalset juuste seisundit. Vask aitab toetada juuste normaalset pigmentatsiooni. Need komponendid aitab ka kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostis (25 ml NRV*) 

 

Hüdrolüüsitud keratiin

500 mg

Tsink

10 mg (100 %)

Superoksiidi dismutaas (SOD)

10 mg

Pantoteenhape

10 mg (167 %)

B6-Vitamiin

6 mg (439 %)

Vask

1 mg (100 %)

Biotiin

300 µg (600 %)

Seleen

55 µg (100 %)

*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Toidulisand

Omadused

    • Aitab säilitada juuste normaalset seisundit
    • Vask aitab kaasa juuste normaalsele pigmentatsioonile.
    • Kaitseb juukseid keskkonna kahjuliku toime eest
    • Parandab juuksekarva struktuuri, tugevdab juukseid
    • Peatab juuste väljalangemise, stimuleerib kasvu

Kasutamine

Täiskasvanutel soovitatakse juua üks pudelike päevas, koos toiduga.

Enne tarvitamist loksutada Soovitatakse tarvitada vähemalt 3 kuud.

Mitte ületada soovitatavat päevanormi. Ärge kasutage toidulisandit täisväärtusliku toidu asendajana. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.