BIOCELL® Beauty Shots: suukaudne kollageen vitamiinide ja mineraalidega. Nahale, juustele, küüntele.

Kõik tooted

BIOCELL® Beauty Shots: suukaudne kollageen vitamiinide ja mineraalidega. Nahale, juustele, küüntele.

Toote kirjeldus

Naha sügavaks niisutamiseks, elastsuse andmiseks ja regenereerimiseks. Üks ilupudeli „shot" sisaldab kõike, mida su nahk ihkab: -Sügav niisutus seestpoolt, pinguldatuse, elastsuse ja naha uuenemise soodustamine – seda teeb optimaalne annus paremini omastatavat hüdrolüüsitud kollageeni. -Hüaluroonhappe ülesandeks on niiskuse ligitõmbamine ja säilitamine, naha vananemisprotsesside aeglustamine ning kollageeni tootmise soodustamine organismis. -Kaitse kortsude tekke ja olemasolevate kortsude süvenemise eest – viinamarjaseemne ekstraktist saadakse ühte maailma tugevamat antioksüdanti, mis kaitseb nahka. -Aitab võidelda pigmendilaikude, nahapõletike (dermatiidi), juuste väljalangemise vastu – selline on omavahel kooskõlastatud vitamiinide ja mineraalide eesmärk. -Ja veel – BIOCELL Beauty Shots – on väärtuslik, mugav ja meeldiv viis hoolitseda oma naha ilu eest iga päev. Oled täiuslik. BIOCELL hoiab Sind sellisena.

• Optimaalne annus paremini imenduvat hüdrolüüsitud kollageeni niisutab sügavalt ja toidab nahka seestpoolt, suurendab naha elastsust ja tugevust ning soodustab uuenemisprotsesse. Teaduslike uuringute kohaselt on selle optimaalne annus nahale 2,5–3 mg/päevas.

• Hüaluroonhape stimuleerib kollageeni tootmist organismis. Sellel on omadus tõmmata ligi ja siduda suurt hulka vett, seega vastutab ta naha niiskuse säilimise eest, mis on eriti oluline naha vananemisprotsesside aeglustamiseks.

• Tugevad antioksüdandid kaitsevad nahka enneaegsete kortsude ja uute kortsude tekkimise eest. Üks tugevamaid looduses leiduvaid antioksüdante on viinamarjaseemne ekstrakt, mille toime on ~20 korda tugevam kui C-vitamiinil ja lausa ~50 korda tugevam kui E-vitamiinil. Ärge laske end petta – viinamarjamahlal seda omadust pole!

• Tasakaalustatud vitamiinide ja mineraalainete palett pakub täiendavat kasu. Näiteks pantoteenhape (B5) aitab võidelda pigmendilaikude ja nahapõletike (dermatiidi) ning juuste väljalangemise vastu. Niatsiin (B3) parandab naha kaitsefunktsiooni, aktiveerides lipiidide ja keramiidide tootmist ning soodustab varasemalt kahjulikest keskkonnateguritest mõjutatud naha taastumist.

Koostis (25 ml NRV*):

Hüdrolüüsitud kollageen

5000 mg

C-vitamiin

80 mg (100 %)

Viinamarjaseemnete ekstrakt

40 mg

Niatsiin

16 mg (100 %)

Hüaluroonhape

12,5 mg

E-vitamiin

12 mg (100 %)

Tsink

10 mg (100 %)

Pantoteenhape

6 mg (100 %)

B6-vitamiin

1,4 mg (100 %)

Riboflaviin

1,4 mg (100 %)

A-vitamiin

800 µg (100 %)

Seleen

50 µg (91 %)

Biotiin

30 µg (60 %)

B12-vitamiin

2,5 µg (100 %)

*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanule

Toidulisand
14x25 ml

Omadused

    • Nahale, juustele, küüntele
    • Parandab naha elastsust
    • Stimuleerib kollageeni tootmist
    • Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest
    • Kaitseb rakke vananemise eest

Kasutamine

Täiskasvanutel soovitatakse juua üks pudelike päevas, koos toiduga.

Enne tarvitamist loksutada Soovitatakse tarvitada vähemalt 3 kuud.

Mitte ületada soovitatavat päevanormi. Ärge kasutage toidulisandit täisväärtusliku toidu asendajana. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Tuntud teleprodutsent Triin Luhats jagab nippe, kuidas jääda kiire elutempo juures tervislikuks ja kauniks

“Püüan töö ning pereelu kõrvalt leida ikka aega ka iseendale. Jälgin oma keha vajadusi ning püüan füüsilist ja vaimset poolt hoida harmoonias ning tasakaalus oma igapäevase eluviisi, ümbritseva keskkonna ja elurütmiga. Inimorganismi tervise kolmeks suureks alustalaks on minu hinnangul heas toonuses füüsiline vorm, soolestiku tasakaalus mikrobioom ning vaimne teravus ja stabiilsus.

Loe edasi
Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.