BIOCELL biotselluloosist silmaaluste naha mask kollageeniga

Kõik tooted

BIOCELL biotselluloosist silmaaluste naha mask kollageeniga

Toote kirjeldus

Silmaaluste nahk on tundlik ja õrn ja vajab seetõttu erilist hooldust. Lase selle eest hoolitseda BIOCELL naturaalsel biotsellulooskiust, hüdrolüüsitud kollageeniga silmaaluste naha maskil.

Uudsel liposoomsel tehnoloogial põhinev mask silmaaluste nahale. Maski lehti küllastavas seerumis sisalduvad liposoomid viivad aktiivseimad toimeained naha süvakihtidesse, mis tagab naha intensiivse niisutamise ja pinguldamise. Maski koostises olev hüaluroonhape, punase ristiku ekstrakt ja hüdrolüüsitud kollageen taastavad efektiivselt erilist hooldamist vajava silmaaluse naha niiskustasakaalu, toidavad seda ja säilitavad naha elastsuse. Riisikliide ekstrakt kirgastab nahka ja annab sellele sära.

Omadused

    • Silmaaluste nahale
    • Niisutab ja toidab
    • Kirgastab
    • Silub peeneid kortse

Kasutamine

Enne kasutamist soovitatakse sooritada allergiatest: määrige väiksele nahapinnale vähene kogus seerumit.

Kui 2-3 tunni möödumisel naha seisund ei muutu, võib maski kasutada.

Kasutage vaid puhtal nahal. Vältige silma sattumist.

Võtke toimeainega rikastatud lehed pakendist välja. Eemaldage mõlemalt poolt kaitsekile ja pange silmade alla. Seejärel masseerige lehti õrnalt, et need liibuksid nahale. Hoidke 15⎯20 min.

Peale protseduuri ei pea nahka tingimata pesema või puhastama.

Võib kasutada iga päev.

Kuidas hooldada silmaümbruse nahka?

Silmaümbruse nahk on kõige tundlikum ja õrnem nahapiirkond. Keha niisutab silmaümbruse nahka halvasti, selles ei ole peaaegu üldse rasva, mistõttu kaotab nahk väga kiiresti oma elastsuse, muutub halliks, tekivad kortsud. Elastse silmaümbruse naha säilitamiseks on soovitatav seda rikkalikult niisutada.

Loe edasi
Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.