Kuidas hooldada silmaümbruse nahka?

Silmaümbruse nahk on kõige tundlikum ja õrnem nahapiirkond. Keha niisutab silmaümbruse nahka halvasti, selles ei ole peaaegu üldse rasva, mistõttu kaotab nahk väga kiiresti oma elastsuse, muutub halliks, tekivad kortsud. Elastse silmaümbruse naha säilitamiseks on soovitatav seda rikkalikult niisutada. Näonaha hoolduseks on mõistlik valida tooted, mis sisaldavad pinguldavaid ja rakke taastavaid aineid. 

Spetsiaalseks silmanahahoolduseks pakub BIOCELL looduslikust biotsellulooskiust silmamaski hüdrolüüsitud kollageeni, hüaluroonhappe, punase ristiku ekstrakti ja riisikliide ekstraktiga. 

See on täiustatud liposoomse tehnoloogiaga mask, mille ühes tilgas on 1 triljonit liposoomi. Liposoomid tagavad eriti tõhusa toimeainete ülekande naha sügavamatesse kihtidesse. Maski looduslik biotsellulooskiud aitab samuti kaasa silmaümbruse naha eriti intensiivsele niisutamisele. Biotsellulooskiu ainulaadne struktuur lubab hoida suuremat seerumikogust, lisaks nakkub nahaga eriti hästi. 

Maski seerumis sisalduv hüdrolüüsitud kollageen pinguldab silmaümbruse nahka, hoiab niiskust ja elastsust. Punase ristiku ekstrakt – niisutab ja vähendab miimikakortse. Punase ristiku ekstrakt sisaldab rikkalikult flavonoide, polüfenoole, aminohappeid, D- ja E-vitamiine ning muid aineid, millel on antioksüdantne ja põletikuvastane toime. Hüaluroonhape – niisutab nahka, vähendab miimikakortsude teket. Vähendab nahaärritust.  Riisikliide ekstrakt – muudab silmanaha heledamaks/värskemaks, annab sellele sära. 

 

BIOCELL biotselluloosist silmaaluste naha mask kollageeniga

Silmaaluste nahk on tundlik ja õrn ja vajab seetõttu erilist hooldust. Lase selle eest hoolitseda BIOCELL naturaalsel biotsellulooskiust, hüdrolüüsitud kollageeniga silmaaluste naha maskil.

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.