BIOCELL biotselluloosist silmaaluste naha mask kollageeniga

Silmaaluste nahk on tundlik ja õrn ja vajab seetõttu erilist hooldust. Lase selle eest hoolitseda BIOCELL naturaalsel biotsellulooskiust, hüdrolüüsitud kollageeniga silmaaluste naha maskil.

BIOCELL puhastav lehtnäomask

Sügavalt puhastav aktiivsöega hapnikumask särava näonaha jaoks. Puhastab näonahalt efektiivselt mustuse, liigse rasva ja meigijäägid.

TOP 10 tegevust, mis suurendavad leht-näomaski tõhusust

Kas kõlab teie jaoks ahvatlevalt, et särava, niisutatud, puhanud ja värske näonaha võib saavutada vaid 15-20 minutiga? Olete ju nõus, et vaid vähesed vastaksid sellele küsimusele "ei". Seetõttu on leht-näomaskid tänapäeval nii populaarsed: need niisutavad, rahustavad ja puhastavad näonahka silmapilkselt. Leht-näomaskide valik on täna tõeliselt lai, neid saab osta apteekidest või ilukaupade poodidest.

Loe edasi

BIOCELL niisutav lehtnäomask

Koostises olev hüaluroonhape taastab efektiivselt naha niiskustasakaalu, toidab ja ahendab poore ning säilitab naha elastsuse ja kirkuse.

BIOCELL regenereeriv lehtnäomask

Sobib väsinud ja tundlikule näonahale, kuna lisaks niisutavale toimele vähendab naha tundlikkust ning stimuleerib selle uuenemist.

BIOCELL pinguldav lehtnäomask

Intensiivse toimega pinguldav näomask annab nahale nooruslikuma välimuse. Õhuke kangasmask liibub kui teine nahk, mis võimaldab aktiivainetel ühtlaselt nahale jaotuda.

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.